Pressekontakter

Her finner du oversikt over kontaktpersoner i Juventes skjenkekontroll, sortert etter fylke og kommune.

Hvis du ikke får svar fra de lokale, ta kontakt med nasjonal pressekontakt (Christina Babington).

 

Nasjonal pressekontakt

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

ChristinaBabington1

Juvente Christina Babington
910 06 229

christina@juvente.no

Akershus

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

Andrea

Akershus fylke Andréa Marie Konradi
467 45 034

andrea.torjussen@gmail.com

Aust-Agder

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post
tomasflaten Aust-Agder fylke Tomas Flaten
941 54 233

toma-fla@online.no

 






Buskerud

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

Sondre-SK2016-2017

Buskerud fylke Sondre Sandal
916 36 421 sondre@juvente.no

Finnmark

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

KarianneSveistrup

Finnmark fylke

Karianne Fremo Sveistrup
478 69 401 karianne@juvente.no

Hedmark

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

Sondre-SK2016-2017

Hedmark fylke Sondre Sandal
916 36 421 sondre@juvente.no

Hordaland

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post
lisaholmås1718 Hordaland fylke Lisa Holmås
948 29 590

lisa@juvente.no

Møre og Romsdal

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

32235341_10156128985011558_3270416758938271744_n

Møre og Romsdal fylke Inga Gudrun Pareliussen Austnes
993 70 686 inga@juvente.no

Nordland

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

KarianneSveistrup

Nordland fylke Karianne Fremo Sveistrup
478 69 401 karianne@juvente.no

Oppland

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

SaraFJRasmussen

Oppland fylke Sarah F. Jul-Rasmussen
409 74 284 sfJul-Rasmussen@juvente.no

Oslo

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

mortikvisvik1718

Akershus fylke Morti Kvisvik
476 07 403

mkvisvik@juvente.no

Rogaland

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

lisaholmås1718

Rogaland fylke Lisa Holmås
948 29 590 lholmaas@juvente.no

Sogn og Fjordane

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post
32235341_10156128985011558_3270416758938271744_n Sogn og Fjordane fylke Inga Gudrun Pareliussen Austnes
993 70 686 inga@juvente.no

Telemark

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

Astrid Kringstad

Telemark fylke
Astrid Bergheim Kringstad
976 28 965
abkringstad@juvente.no





Troms

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

KarianneSveistrup

Troms fylke Karianne Fremo Sveistrup
478 69 401

karianne@juvente.no

Trøndelag

bilde Talsperson Navn Mobil E-post
HallvardFremoLien
Talsperson for Trøndelag Hallvard Fremo Lien
412 71 353
hallvardfl@gmail.com

Vest-Agder

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

ChristinaBabington1

Vest-Agder Christina Babington
910 06 229

christina@juvente.no

Vestfold

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

BenjaminSelsto

Vestfold fylke Benjamin Selstø 986 20 156 benjaminselst@gmail.com

Østfold

Bilde Talsperson for
Navn Mobil E-post

SinaOpseth

Østfold fylke Sina Marlen Opseth Nyberg
452 27 690 sina2004@yahoo.com